Ukupno: 3801924

SPOJ TRI GENERACIJE - igra djeteta, srce mladosti, mudrost starosti
Autor: Danijela Vodeničar, 18. 12. 2018.

Učenici  IVk1 i IVk3 razreda, pod mentorstvom profesorice Danijele Vodeničar, uspješno su realizirali svoju ideju pod nazivom “Spoj tri generacije”.

Učenici su izradili čestitke koje su zajedno ukrašavali s djecom iz DV Potočnica. Čestitke su podijelili korisnicima Doma za starije i nemoćne osobe Osijek uz poruku: “Božić je plamen ljubavi koji treperi u očima djece, pleše u grudima mladosti i obasjava mudrost starosti. Neka nam svima srca ugrije toplina Mladog Sunca iz betlehemskih jaslica.”

Našim najstarijim sugrađanima uredili smo prostorije i unijeli malo božićnog duha.

Našoj školi društvena odgovornost je vrlo bitna i  iz tog razloga uvijek smo spremni na ovakve akcije kako bismo bili od pomoći zajednici u kojoj djelujemo.

Pogledajte video kojeg su učenici izradili.