I profesori uče...
Autor: Sandra Brajnović, 16. 10. 2019.

STRUČNO USAVRŠAVANJE NASTAVNIKA TRGOVAČKE I KOMERCIJALNE ŠKOLE „DAVOR MILAS“ OSIJEK

Stručno usavršavanje nastavnika/ca – radionica i predavanje trajalo je  4 sata i održalo se u Trgovačkoj i komercijalnoj školi „Davor Milas“ Osijek 11. listopada 2019. godine u sklopu Erasmus+ days od 10. do 12. listopada 2019. godine.

Teme stručnog usavršavanja:

1. Diseminacija projekta Erasmus+ SIPS mobility 3 – iskustva iz Strojarske i prometne škole Varaždin

(voditeljice:Ksenija Perhaj, prof. i Ana Marketin – Sedlar, prof. iz Strojarske i prometne škole Varaždin)

1. Pitanja i odgovori kroz prijavni obrazac za KA1 aktivnosti programa Erasmus+  (kako kvaliteno ispuniti obrazac)

(voditeljice:Ksenija Perhaj, prof. i Ana Marketin-Sedlar, prof. iz Strojarske i prometne škole Varaždin)

Sudjelovali su: dr. sc. Dinko Jukić, prof., Marina Jukić, prof., Sonja Grahovac, prof., Marijana Sičenica, prof., Tajana Rogić Lončar, prof. – psihologinja, Marina Hržica, prof., mr. sc. Renata Petrović, prof. savjetnica, Jelena Tufeković, prof., Tatjana Radić, prof., Monika Petrinec, prof.  i mr. sc. Sandra Bajnović, prof. – ravnateljica.