Volonterski klub „Trgos“ gostovao na Rondo kupu
Autor: Marina Jukić, 7. 12. 2019.

Tijekom 12. Međunarodnog turnira u ritmičkoj gimnastici – RONDO KUP 2019., 9. i 10. studenoga 2019., u Sportskoj dvorani Gradski vrt, učenici Trgovačke i komercijalne škole „Davor Milas“, članovi Volonterskog kluba „Trgos“, predstavili su predmete izrađene tijekom školskog projekta Kreativno volontiranje „Rukama stvori, srca osvoji“. Školski je projekt humanitarnog i odgojno-obrazovnog karaktera.
Tijekom školske godine, navedenim se projektom prikupljaju novčane donacije za učenike u potrebi i donacije potrebnog materijala za buduće radionice s učenicima.

Naš je štand bio vrlo dobro posjećen pa volonteri od srca zahvaljuju svima koji su pridonijeli svojim donacijama.