OTVARANJE UČENIČKOG DOMA šk. god. 2020./2021.
Autor: Gordana Dubrović, 4. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji, skrbnici,

početak nove školske godine 2020./2021. svima je neobičan i izazovan radi epidemije koronavirusom (COVID – 19), te trebamo uvažavati preporuke i upute  HZJZ kako bi nam suživot u domu bio ugodniji, sigurniji, te kako bismo rizik zaraze sveli na najnižu razinu. Obzirom na situaciju prinuđeni smo organizirati nešto drugačiji protokol dolaska učenika u dom. Molimo roditelje/ skrbnike na razumijevanje kako bismo svi što lakše i bezbolnije, a sa što manje poteškoća po zdravlje svih nas pa tako i vaše djece, a naših učenika, počeli sa radom školske godine.

KLIKNITE NA OPŠIRNIJE za NASTAVAK OBAVIJESTI

Apeliramo da svi uvažite promjene i ograničenja koje uvodimo kako bismo postigli uvjete za što sigurniji boravak u našoj instituciji.

Stoga molimo roditelje, skrbnike i učenike da pažljivo pročitaju Upute HZJZ-a   koje su priložene u dokumentu, te se istih svi pridržavamo.

U priloženim dokumentima je i IZJAVA koju učenik treba predati pri ulasku u Učenički dom.                        .

Dolazak učenika 6. rujna 2020. predviđen je u 16.00 sati i nadalje.

Preporuke za roditelje, skrbnike, učenike:

-  učenika možete  dovesti u dvorište pridržavajući se svih mjera i Uputa HZJZ-a,

roditelji NE SMIJU ULAZITI u dom,

učenici koji imaju simptome na COVID -19 NE SMIJU ulaziti u dom,

učenici kojima je izrečena mjera SAMOIZOLACIJA ne smiju ulaziti u dom,

učenici kojima je potvrđena zaraza koronavirusom (COVID-19) ne smiju   ulaziti u dom,

ponijeti osobni toplomjer,

ponijeti masku

ponijeti posteljinu i jastuk

ponijeti sredstva za osobnu higijenu i za održavanje higijene  prostora

u dom se ne smiju unositi stvari koje nisu potrebne za aktivnosti škole i  doma.

Hvala svima na razumijevanju i podršci te ukoliko se svi budemo pridržavali Uputa HZJZ,  rad i život u domu bit će nam ugodniji i zdraviji, sačuvat ćemo svoje zdravlje i zdravlje drugih.

Dobro nam došli, i želimo vam ugodan boravak u domu i  sretan početak nove školske godine!

Voditeljica:

Mirjam Džalto, prof.

VAŽNO
Roditeljski sastanak za učenike koji su upisani u prvi razred školske godine 2020./2021. i dobili mjesto u učeničkome domu, bit će u nedjelju 6. 9.2020. u 16,00 sati.

Ako netko nije u mogućnosti  ostati na sastanku, treba ostaviti svoj mail.

Priloženi dokumenti:
Ucenicki_domovi_27_08_20.pdf (119.76 KB)