Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 18.11.2020.
Autor: Marina Jukić, 21. 11. 2020.

Učenici, profesori i odgajatelji Trgovačke i komercijalne škole „Davor Milas“ i Doma učenika Trgovačke i komercijalne škole obilježili su paljenjem svijeća u Vukovarskoj ulici u Osijeku, izradom plakata, uređivanjem panoa, pisanjem akrostiha, crtanjem motiva Vukovara, najtužniji i najtragičniji dan u novijoj hrvatskoj povijesti: Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

Njihovi radovi odaju počast onima na kojima stoje temelji naše slobode.

Neka se nikada ne zaboravi Vukovar- Grad Heroj, a svim poginulima i nestalima, neka je vječna slava i HVALA!

Radove naših učenika s njihovim profesorima: Marinelom Boras, Marinom Jukić, Kristinom Jurić i Anamarijom Milković, pogledajte na poveznicama:

Book Creator

LinoIt