OBAVIJEST ZA UČENIKE - RASPORED
Autor: Tatjana Radić, 24. 11. 2020.

Dragi učenici!

Budući da smo na online nastavi, odlučili smo da se nastava odvija samo prijepodne. To znači da gledate onaj tjedan (A ili B) kada ste ujutro u školi. Ako profesor postavlja materijale, postaviti će vam tijekom prijepodneva u dana kada imate predmet po rasporedu. Ako budete imali nastavu uživo tj. MEET, onda ćete nastavu imati u vrijeme kada taj sat imate po rasporedu.

Svaki profesor će vam reći da li će vam postavljati materijale ili ćete imati svaki tjedan MEET, a neki će vam i po potrebi zakazivati MEET dan ranije. Zato pratiti svoj mail @skole.hr jer ćete na njega dobivati obavijest kada vam se nešto pojavi novo u bilo kojoj Google učionici, pa ćete uvijek biti na vrijeme obavješteni.