NAŠA UČENICA MATEA PRANJEŠ DOBITNICA POVELJE HUMANOSTI
Autor: Tatjana Radić, 8. 11. 2012.

Dvadeset i četiri osobe s područja Osječko-baranjske županije, koje su se istaknule svojim hrabrim i požrtvovnim postupcima, jučer su iz ruku župana Vladimira Šišljagića primile Povelju humanosti, najveću županijsku godišnju nagradu za učinjena humana djela kojima su uz vlastiti rizik i samopožrtvovanje otklonili prijeteću pogibelj i spasili ljudske živote.Ova vijest nama i ne bi bila toliko zanimljiva da među nagrađenima nije i naša učenica Matea Pranješ iz II.K2 razreda jer je od sigurne smrti spasila dva ljudska života. O tome smo već pisali pa detalje možete pogledati u posebnom prilogu na našoj web stranici. Bravo Matea!