POZDRAV PRVACIMA
Autor: Tatjana Radić, 6. 2. 2013.

Naša kolekcija sportskih odličja pojačana je jednim vrlo važnim i lijepim peharom koji su osvojile naše badmintašice pod stručnim vodstvom prof. Željka Šnura. Riječ je o našim učenicama: Janjić Tei (I.2), Valentini Đurček (I.1) Vargić Ani (IV.K1).

Tako su ove naše borbene i ponosne sportašice postale prvaci Osječko-baranjske županije u badmintonu u oštroj konkurenciji svih srednjih škola. Domaćin prvenstva za djevojke i mladiće bila je dvorana osječke Graditeljsko-geodetske škole, a natjecanje su otvorili Zlatko Kraljević (predsjednik Školskog športskog saveza OBŽ-a) i ravnateljica “Građe” Mira Marić, koja je nakon natjecanja uručila priznanja najuspješnijim sastavima. Curama čestitamo, a ovo krasno odličje možete pogledati u našoj kolekciji sportskih uspjeha i slave.