Stručni skup: Higijena prehrane i prehrana kao preduvjet zdravlja
Autor: Tatjana Radić, 20. 3. 2013.

Na Međužupanijskom stručnom vijeću odgajatelja i stručnih suradnika Osječko-baranjske, Požeško-slavonske i Vukovarsko-srijemske županije 6.3.2013. u Učeničkom domu Hrvatskoga radiše, Osijek, a u suradnji s Učeničkim domom Trgovačke i komercijalne škole "Davor Milas", Osijek, održan je stručni skup: Higijena prehrane i prehrana kao preduvjet zdravlja.

Gosti predavači su bili: Danijela Periš, sveučilišna specijalistica sigurnosti i kvalitete hrane (Udruga "Vaga"); Kristina Valek-Lendić, dipl.ing.prehrambene tehnologije; Jelena Vitić, dipl.ing.prehrambene tehnologije te kolege koje su prezentirali primjere dobre prakse u učeničkim domovima: Kristina Jurić, prof., Martina Perković, dipl.ing.poljoprivrede, Damir Marković, prof., Tihana Mađer, prof., Božica Krajnović, prof.