VALENTINOVO - VEČER LJUBAVNE POEZIJE
Autor: Tatjana Radić, 17. 2. 2014.

Učenički dom Trgovačke i komercijalne škole "Davor Milas" bio je domaćin jedne prekrasne manifestacije u povodu Valentinova - Dana zaljubljenih.

Tom prigodom u našem Domu izvršene su potrebne pripreme pa je cijeli  prostor odisao ozračjem ljubavi u obliku crvenih srca, ruža i balona, a za to se pobrinula voditeljica Doma prof. Vesna Pirić s našim odgajateljicama prof. Kristinom Jurić, prof. Veronikom Šnajder i prof. Mirom Vrcan.

U petak 14. veljače 2014. godine upriličena je priredba koja je rezultat višemjesečnih priprema  i entuzijazma učenika i njihovih odgajatelja, a koja je nastala na ideji da se pjesmom, glazbom i odabranim ljubavnim stihovima ujedine učenički domovi  u jednu harmoničnu cjelinu zajedništva i mladalačke ljubavi koja svojim poletom daje životu onaj neponovljivi  osjećaj ljepote i duševnog zanosa.

Priredbu je otvorila nova ravnateljica naše škole Sandra Brajnović poželjevši svim sudionicima i gostima dobrodošlicu i ugodan boravak u našem Domu i gradu Osijeku. Bilo je lijepo gledati kako se na pozornici u skladnom ritmu izmjenjuju mladi predstavnici osam različitih učeničkih domova i na prisutnu publiku prenose svima nama tako potrebne vibracije ljubavi. Sve je skladno funkcioniralo zahvaljujući  sveobuhvatnim i preciznim pripremama organizatorice ovoga programa prof. Kristine Jurić i nenametljivom, ali i nepogrešivom voditeljskom paru naših učenika Marijane Rajš i Sandija Jagića. Na kraju je voditeljica našega Doma Vesna Pirić svim predstavnicima domova uručila prigodne zahvalnice i poklone.

Ovu lijepu priredbu svojim sudjelovanjem i upriličenim programom uveličali su sljedeći domovi:

1. Učenički dom Trgovačke i komercijalne škole "Davor Milas" Osijek (domaćin priredbe)
  2. Učenički dom Požega
  3. Učenički dom Hrvatskog radiše, Osijek
  4. Srednjoškolski đački dom Osijek
  5. Dom učenika Ugostiteljske i turističke škole Osijek
  6. Učenički dom Virovitica
  7. Dom učenika Vukovar
  8. Učenički dom Pakrac

Kako biste stekli bolji uvid u prekrasnu atmosferu ovoga kreativnog susreta naše mladosti, predlažemo da pogledate galeriju fotografija.