Marketing šetnja
Autor: Tatjana Radić, 25. 3. 2014.

U petak, 21. ožujka 2014., u sklopu predmeta Marketing, II 1 razred i prof. Vodeničar Danijela prošetali su centrom grada. Tema terenske nastave je bila ekonomska propaganda.

Kroz laganu šetnju, primijetili smo da veliki broj tvrtki koristi ovu promocijsku aktivnost jer se pomoću nje mogu prenijeti poruke na velike udaljenosti od mjesta prodaje i velikom broju primatelja.

Grad je prepun propagandnih ploha i stupova, oslikanih tramvaja, autobusa, taxi-automobila.Budući da smo u šetnji ogladnili, nama se najviše svidio plakat“ Milka Bublly – čoko mjehurići puni radosti – Usudi se pokazati nježnost“ i plakat Avenue Mall-a koji nas poziva na late night shopping i besplatni koncert Hari Mata Harija.