Posjet Rijeci ljubavi
Autor: Tatjana Petrač, 4. 3. 2016.

Dana 02. 03. 2016. učenici 4.K1, 4.K2 i 4.K3 razreda posjetili su humanitarnu udrugu Rijeka ljubavi. Učenici su u pratnji razrednika Jukić Dinka i Petrač Tatjane donirali nekoliko kutija hrane za pomoć potrebitima i pokazali koliko je u ovo vrijeme Korizme važno davati, a ne samo odricati se.

Prema riječima predsjednice udruge, gospođe Štefice Čuček naša škola je poznata po humanitarnom radu i ukazala na nužnost brige o sve većem broju siromašnih građana. Problem nije nahraniti siromašne, već bogate, kako kaže gospođa Čuček.

Budući da je misija naše škole upravo odgajati buduće marketing stručnjake, društveno odgovorne, drago nam je da su se učenici odazvali i pomogli koliko je bilo u njihovoj moći.