SUDJELOVALI SMO NA OTVARANJU "INFO FORE" I ODLIČNO SMO SE ZABAVILI
Autor: Tatjana Radić, 24. 2. 2017.

Svi naši učenici s područja prigradskog naselja Tenja sudjelovali su u otvaranju vrlo zanimljivog info centra za mlade.

U 12 sati u prostoru DVD-a Tenja 17.2. smo imali službeno otvorenje '' Info Fore''.  Prisustvovalo je oko 50 ljudi iz različitih udruga, agencija, mladi iz srednjih škola i općenito. Ovim putem se još jednom zahvaljujemo svim gostima posebice Proni centru za socijalno podučavanje, Info centru Osijek, Centu za poduzetništvo, Regionalnoj razvojnoj agenciji Slavonije i Baranje (Europe direct Osijek), Turističkoj zajednici Grada Osijeka, Mo Tenja, Udruzi Izvor, Volonterskom centru Tenja, Osnovnoj školi Tenja,  Volonterskom centru Osijek, Trgovačkoj i komercijalnoj školi ''Davor Milas'' te DVD-u Tenja na ustupljenom prostoru.

Gospodin Miljenko Turniški kao direktor Agencije lokalne demokracije koja je ujedno i nositelj ovog projekta, je održao uvodnu riječ o povijesti razvoja politike za mlade a voditeljica je predstavila projekt i aktivnosti info centra za mlade ''Info Fora''. Nakon toga je uslijedio domjenak i druženje, a kako smo se proveli pogledaj u galeriji.

Napisala: Emilija-Antonija Jović