Živa knjižnica za srednjoškolce
Autor: Tatjana Radić, 13. 11. 2017.

Obavještavamo zainteresirane učenike o održavanju Žive knjižnice za srednjoškolce tijekom koje će u od 15.11. do 17.11 između 13:00 i 16:30 u prostoru CISOK-a učenicima biti na raspolaganju studenti Filozofskog fakulteta, Medicinskog fakulteta, Fakulteta za dentalnu medicinu i zdravstvo, Ekonomskog fakulteta i Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija, prema rasporedu koji se nalazi u privitku. Naknadno ćemo vas još obavijestiti i o terminu održavanja Žive knjižnice sa studentima Poljoprivrednog fakulteta, Prehrambeno tehnološkog fakulteta, Odjela za kemiju i biologiju.

Za rezervaciju termina za razgovor sa studentom obvezno je prijaviti se putem aplikacije koja se nalazi na stranici:  https://cisok.setmore.com/ (napominjemo da je broj termina za rezervaciju ograničen, ali u slučaju zauzetosti svih termina javite nam se pa ćemo pokušati otvoriti i dodatne termine).

Tijekom Žive knjižnice učenici srednjih škola imaju 20 minuta da postave pitanja i dobiju odgovore od studenata o studiranju.

Molimo prijavljene učenike da dođu malo prije rezerviranog termina kako bi se stigli upisati u evidenciju.

Za za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.

CENTAR ZA INFORMIRANJE I SAVJETOVANJE O KARIJERI OSIJEK+385 (31) 201-149|
HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE| Regionalni ured Osijek | Trg Ante Starčevića 3, 31000 Osijek

Priloženi dokumenti:
ZK-STUDENI_2017.pdf (189.50 KB)