Novi alati učenja i pamćenja i socio - emocionalni razvoj učenika
Autor: Kristina Jurić, 15. 3. 2018.

Zimska škola za odgajatelje i stručne suradnike održana je od 7. do 9. 3. 2018. u Omišu. Nakon pozdravne riječi Miljenke Galić, više savjetnice u AZZO i Ljubice Banović, predsjednice UUDRH,  predavanje o suvremenom pristupu učenja, održala je mr. sc. Marija Šinković Bečić. Osim zanimljih predavanja dr. med. Zorana Vujnovića, spec. psihijatra (Obilježja i patologija adolescentne dobi), dr. sc. Davora Mikasa (Uloga vršnjaka u socijalizacijskom procesu),...održane su i zanimljive radionice koje nove alate učenja i pamćenja te socio – emocionalni razvoj učenika, reflektiraju u praksi. Iz Učeničkog doma Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas, Osijek, išle su voditeljica Vesna Pirić, prof., Martina Perković, prof. i Kristina Jurić, prof.