DAN PLANETA ZEMLJE
Autor: Danijela Vodeničar, 25. 4. 2018.

Naša škola je prihvatila poziv tvrtke Unikom d.o.o. Osijek za sudjelovanje u obilježavanju Dana planeta Zemlje.

Ove godine naglasak je stavljen na važnost odvojenog prikupljanja otpada i njegove ponovne uporabe. Kampanju je pokrenuo Fond za zaštitu okoliša i energetske učinkovitosti pod sloganom “Nisam za bacit!”

Učenice Antonija Balta, Đenita Hajdarević, Monika Malenjak, Mateja Dizdar, Tihana Brinclik, Dora Husnjak i Ivana Rado uz pratnju profesorice Danijele Vodeničar pokazale su Esseker centru kako prenamijeniti staklenke, plastične boce i druge predmete te ih pretvoriti u lijepe dekoracije. Koliko su djevojke bile kreativne, možete pogledati na priloženim fotografijama. Čestitamo!

Pogledajte prilog u dnevniku na Osječkoj televiziji od 23.4. (minuta 18:25).