Dvodnevna aktivnost POKRET ZA ZDRAVLJE u organizaciji Gradske lige protiv raka Osijek i Izviđačkog kluba Javor
Autor: Tatjana Radić, 25. 9. 2018.

Gradska liga protiv raka Osijek i Izviđački klub Javor u suradnji, pozivaju mlade Grada Osijeka na dvodnevnu aktivnost pod nazivom "POKRET ZA ZDRAVLJE" (Đakovo – Orahovica – Borovik).  Program ćemo započeti u Đakovu gdje će svi imati prilike vidjeti izviđačke zdrave igre, zatim ćemo otići u Orahovicu (Centar Crvenog križa u Osijeku) gdje će biti splet edukativni i zabavnih radionica koje potiču „naše vijuge“ na zdrav način života a završnica izleta će biti  izrada kampa „Stvaramo bolji svijet“ gdje će svi sudionici imati prilike skuhati vlastiti obrok uz jezero Borovik. Broj sudionika je ograničen na 40. Požuri s prijavom.

SUDIONICI

Učenici viših razreda osnovne škole, srednjoškolci i studenti Grada Osijeka.

PRIJEVOZ

Autobusni prijevoz. Polazak je u subotu 6.10. u 8,00 sati kod Izviđačkog parka Donji Grad (kod Kožare), povratak je u nedjelju 7.10. oko 18,00 na mjesto polaska.

CIJENA,  HRANA i SMJEŠTAJ

Izlet je besplatan za sve J. Hranu i piće za put  nosi svako za sebe. Jedan obrok je osiguran u Đakovu. U Orahovici večeramo i doručkujemo, a ručak radimo sami na jezeru Borovik. Spavamo u centru Crvenog križa iz Osijeka.

PRIJAVA  SUDIONIKA

Prijava MORA biti u pisanom obliku, potpisana od strane roditelja/skrbnika za mlađe od 18. Prijave se predaju odgovornoj voditeljici na sastanku družine. Rok za prijavu je 26.9.2018.

Obvezan je ruksak u kojem se nalaze sve osobne stvari i koji se stavlja na ramena (leđa).  Ne zaboravi ponijeti kabanicu i nepromočnu obuću te osobu higijenu.

Popuni prijavnicu u prilogu i donesi ju u srijedu, 26.9.2018. u 20 h, u Izviđački klub Javor, Ul. Jove Jovanovića Zmaja 21, I. kat. Ako se želiš prijaviti odmah, popunjenu skeniranu prijavnicu možeš poslati i na email ikjavor@gmail.com, no svakako obavezno dođi i na dogovor u srijedu.