Ukupno: 3801926

Valentinovo u Trgovačkom
Autor: Kristina Jurić, 19. 2. 2019.

Iako se Valentinovo slavi tek u veljači, danima se uoči toga „blagdana zaljubljenih“ govori o ljubavi, istina, ponajviše kroz prizmu darivanja. Prva lekcija ljubavi jest naučiti sebi darovati ono što očekuješ od drugih. Ljubiti sebe nije sebično jer ljubiti sebe znači vjerovati u vlastitu vrijednost, a to stvara zdrav osjećaj pozitivnoga samopoštovanja i vjere u vlastite sposobnosti. O ljubavi su napisane mnoge knjige, opjevana je u pjesmama, ali je još uvijek obavijena velom tajne. Vježbajući ljubav na sebi, čovjek uči kako voljeti drugoga… I ove je godine priredba povodom Valentinova održana u GČ Tvrđa, 17. put, uvijek veselija, bogatija i kvalitetnija. Profesore i učenike učeničkih domova iz Virovitice, Pakraca, Vukovara, Požege i Osijeka ugostili su djelatnici i učenici Učeničkog doma Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas. Voditeljica doma Vesna Pirić, prof. uručila je zahvalnice i prigodne darove, za organizaciju priredbe Kristina Jurić, prof., za uređenje doma Martina Perković, prof., a za odlične delicije vrijedni kuhari i kuharice.

Static HTML