Ukupno: 3801924

Simply the Best!

Školsko natjecanje iz engleskoga jezika 2018./2019. održano je u srijedu 23. siječnja. 11 nadarenih maturanata sudjelovalo je na ovogodišnjem natjecanju. To su slijedeći učenici: Antonija Balta (4.k1), Igor Bjelić (4.k1), Dragan Gagulić (4.k1), Domagoj Kranjčec (4.k1), Luka Oliš (k.k1), Petar Popić (4.k1), Lorena Užar (4.k2), Ivan Kemendić (4.k3), Ivan Zdenko Leventić (4.k3), Sara Salopek (4.k3) i Ivan Žlender (4.k3).

Naši učenici su posligli odlične rezultate. Petar Popić i Ivan Kemendić su imali 41 bod i zauzeli su 15. I 16. mjesto na konačnoj ljestvici svih strukovnih škola, Ivan Zdenko Leventić imao je 40 bodova i zauzeo je 21. mjesto, a i naši ostali natjecatelji ostvarili su rezultate za svaku pohvalu. Njihovo znanje, radišnost i natjecateljski duh čine ih pravom inspiracijom za sve buduće natjecatelje naše škole.

Svi smo ponosni na njih i želimo im da i dalje rado prihvaćaju izazove, ne strahuju pred njima, radeći tako na sebi, svom znanju i vještinama.

Static HTML