NAJAVA PRVE KAZALIŠNE PREDSTAVE ZA PROŠLOGODIŠNJE PRETPLATNIKE I UPIS NOVIH PRETPLATNIKA
Autor: Tatjana Radić, 12. 10. 2020.

Svi prošlogodišnji kazališni pretplatnici prenose pretplatu na ovu školsku godinu. Sa starim će  iskaznicama pogledati tri predstave koje su ostale od prošle godine.

PRVA PREDSTAVA ZA STARE PRETPLATNIKE, KOMEDIJA ŠKOLA ZA ŽENE,  ODRŽAT ĆE SE U SRIJEDU 14.10.2020. U 18H.

U kazalištu se poštuju sve epidemiološke mjere: mjeri se temperatura na ulazu,  tijekom trajanja predstave nose se maske, osiguran je razmak od 2m.

Moliereova komedija Škola za žene priča je o Arnolpheu (42) koji želi oženiti mlađu, ali izuzetno glupu i neobrazovanu ženu koja ga neće prevariti i nabiti mu rogove. Zato svoju štićenicu Agnes odgaja od djetinjstva kako bi mu jednoga dana postala supruga koja neće izmaknuti njegovoj kontroli.

U tijeku je upis novih pretplatnika. Zainteresirani se što prije trebaju javiti svojim profesorima Hrvatskoga jezika ili profesorici Marini Jukić.

CIJENA ABONOMANA ZA OVU ŠKOLSKU GODINU uključuje tri predstave: 120kn.

VIŠE O NOVOM PROGRAMU KAZALIŠNE SEZONE 2020./2021. pročitajte na poveznici Hrvatskog narodnog kazališta.