POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2022./2023.
Autor: Tatjana Radić, 2. 9. 2022.

Poštovani učenici, roditelji i skrbnici!

Nekoliko obavijesti vezano uz početak školske godine.

Nastava počinje u ponedjeljak 5.9.2021. prema rasporedu koji se nalazi na školskoj web stranici rasporeda ovdje. Da biste vidjeli raspored trebate kliknuti gore desno na dvije strelice iza <<  DANAS  >>, prikazati će se raspored za prvi tjedan, pa isto tako i za sljedeći tjedan B, te tako za svaki tjedan posebno. Također pogledajte u kojim ste učionicama za svaki dan jer je nastava organizirana kabinetski, što znači da se učenici sele po kabinetima (U16, U23...).

Učenici 1. razreda dolaze u školu prema objavljenom rasporedu na stranici i to:

• Prodavači 1.1 u 7:55 - pričekajte razrednicu u ulaznom holu te ćete s njom otići u učionicu 23 na 2. katu
  • Komercijalisti 1.K1  u 7:55 - pričekajte razrednicu u ulaznom holu te ćete s njom otići u učionicu 30 na 3. katu
  • Komercijalisti 1.K2  u 13:05 - pričekajte razrednicu u ulaznom holu te ćete s njom otići u učionicu 32 na 3. katu

Komercijalisti - popis učenika po razredima možete pronaći ovdje, a zbog zaštite privatnosti podataka navedeno je vaše ime i prvo slovo prezimena, kako biste se mogli prepoznati. Popis će isto tako biti izvješen i na unutarnjim ulaznim vratima hola.

Svi učenici 1. razreda trebaju u ponedjeljak ponijeti svjedodžbu završenog 8. razreda, koje će vam kasnije razrednici vratiti.

Učenici viših razreda (2. - 4.) trebaju ponijeti svjedodžbe završenog prethodnog razreda dan kada imate prvi puta sat s razrednikom prema rasporedu.

Želimo Vam svima sretan početak nove školske godine!

Priloženi dokumenti:
Popis_ucenika_prvih_razreda_za_web.pdf (142.46 KB)