Početak školske godine 2022./2023. u UČENIČKOM DOMU
Autor: Gordana Dubrović, 2. 9. 2022.

Poštovani i dragi učenici i roditelji/skrbnici,

obavještavamo vas da se vrata Doma u školskoj godini 2022./2023., otvaraju 4. 9. 2022. (nedjelja) u 18.00 sati. Zbog nedovršenih građevinskih radova, dio učenika bit će izmješten u prostoru Studentskog centra u  Osijeku (Kampus), K. P. Svačića 1c. Dolazak učenika predviđen je za 18.00 sati. Popis učenika je na web-stranici Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas Osijek  . Tijekom vikenda učenici neće ostajati u domovima zbog nemogućnosti organizacije posla i nedovršenih građevinskih radova.

U privitku se nalazi tablica smještaja učenika u učeničkom i studentskom domu po sobama. Kliknite na OPŠIRNIJE, tada je vidljiva datoteka naziva POPIS UČENIKA DOMA.

NAPOMENA:

• ponijeti posteljinu učenici koji su smješteni u učenički dom, ostali ne trebaju
  • ponijeti stvari za osobnu higijenu
  • svi učenici ručat će u prostoru našega doma, a oni koji su u studentskom dobit će lunch-paket za doručak i večeru kada dođu na ručak
  • dostupan je wi-fi
  • u Kampusu svaka soba ima hladnjak
  • učenici će imati kartice za ulaz u studentski dom

Molimo vas za strpljenje i razumijevanje zbog nastale situacije.

Uprava Doma.

Priloženi dokumenti: