Autor: Tatjana Radić, 11. 9. 2016.

Ove školske godine 2016./2017. počinjemo koristiti CARNetovu web aplikaciju eDnevnik. Papirnati dnevnici odlaze u ropotarnicu povijesti, čime se i naša škola pridružuje velikom broju hrvatskih škola koje na moderan način omogućuju učenicima i roditeljima pregled ocjena, izostanaka, bilješki te rasporeda pisanih zadaća.

Učenici se u aplikaciju prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) iz sustava AAI@Edu.hr. Elektronički identitet dobivaju u školi od administratora imenika (prof. Tatjana Radić).

Roditelji se u aplikaciju mogu prijaviti putem sustava e-Građani, ili ako već posjeduju jednu od prihvaćenih vjerodajnica.

eDnevniku za roditelje i učenike možete pristupiti na adresi

Roditelji koji žele e-mailom primati obavijesti o izostanku svog djeteta, trebaju na prvom roditeljskom sastanku potpisati suglasnost (koju možete i preuzeti, te donijeti već ispunjenu i potpisanu).

Detaljne upute o korištenju eDnevnika za učenike i roditelje možete preuzeti ovdje.

Priloženi dokumenti:
eD_roditelji_v2.pdf (331.52 KB)