Održana gradska smotra LiDraNo 2020.
Autor: Marina Jukić, 16. 2. 2020.

12.veljače u Medicinskoj školi u Osijeku održana je gradska smotra LiDraNo.
Naša je škola imala tri predstavnika: Ivanu Galović iz 4.k2 i Gabrijela Vučanovića iz 1.k1 razreda u kategoriji literalnog stvaralaštva i  Antonellu Jakšić iz 2.k1 u kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva. Mentori su bili profesori Marina i Dinko Jukić.

Nakon pristigla 23 literalna rada i 13 dramsko-scenskih, stručno je povjerenstvo za županijsku razinu natjecanja odabralo 6 najboljih iz literalnog stvaralaštva i 5 najboljih u dramsko – scenskom stvaralaštvu.

U kazivanju poezije, pjesmom Stjepana Licea, Novi početak, Antonella Jakšić pod mentorstvom profesorice Marine Jukić plasirala se na županijsko natjecanje 12. ožujka u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga u Našicama.

Static HTML