Fišijada u Domu učenika Vukovar
Autor: Sonja Grahovac, 14. 10. 2023.

U Vukovaru je 10. listopada 2023., između učeničkih domova, održano natjecanje u kuhanju fiša. Domaćin je bio Dom učenika Vukovar, a sudjelovalo je osam domova iz regije. Predstavnici našeg doma bili su Antonio Kalman, Petar Jovanović i Daniel Gali, a voditelji ekipe bili su profesori Boris Bošnjak i Sonja Grahovac. Prije samog natjecanja  domaćin je organizirao i posjet Gradskom muzeju Vukovar.

Naši dečki skuhali su odličan fiš, no titulu najukusnijeg fiša ove godine osvojili su učenici iz doma Ugostiteljsko-turističke škole Osijek.

Čestitke svima koji su sudjelovali u ovom izuzetno zanimljivom natjecanju i pohvale  domaćinima na odličnoj organizaciji i gostoprimstvu!