Brinem o sebi – brinem o tebi
Autor: Kristina Jurić, 13. 12. 2023.

O toj aktualnoj temi govorila je pročelnica Zavoda za dječju i adolescentnu psihijatriju prim. dr. sc. Vlatka Kovač, dr. med., specijalist psihijatar i dr. sc. Damir Marinić, predavač na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Osijeku. Predavanje je održano u Graditeljsko-geodetskoj školi u Osijeku u ponedjeljak 11. 12. 2023. od 11.00 do 14.00 sati. Iz Učeničkog doma Trgovačke i komercijalne škole "Davor Milas" Osijek bili su profesori Sonja Grahovac, Martina Perković, Boris Bošnjak i Kristina Jurić.