22. Valentinovo u Trgosu
Autor: Kristina Jurić, 20. 2. 2024.

U prostoru GČ Tvrđa u četvrtak 15. 2. 2024., dvadeset i drugu godinu zaredom, održan je projekt Valentinovo u Trgosu. Pjesmom, plesom, recitacijom i dramskim izričajem, učenici i njihovi profesori pokazali su da Valentinovo nije samo komercijalizirani dan, već dan kada je vrijedno iskazati ljubav, empatiju i razumijevanje.

Gosti su bili: Učenički dom Hrvatskoga radiše Osijek, Dom učenika Vukovar, Učenički dom Srednje škole Pakrac, Prosvjetno-kulturni centar Mađara u RH-Dom učenika, Đački dom Požega, Učenički dom Ugostiteljsko-turističke škole Osijek, Srednjoškolski đački dom Osijek,  Učenički dom Virovitica. Nositeljica Projekta je Kristina Jurić, prof. iz Učeničkog doma Trgovačke i komercijalne škole "Davor Milas" Osijek, a za uređenje doma pobrinule su se kolegice Perković i Grahovac. Nakon priredbe održan je domjenak za koji su zaslužni naši vrijedni kuhari, učenici i ostalo osoblje.